Формуємо не лише інтелектуальну еліту, а й свідомих патріотів, - КМАН та Ветеранський фонд презентували інформаційну кампанію #ПозивнийУкраїна

Формуємо не лише інтелектуальну еліту, а й свідомих патріотів, - КМАН та Ветеранський фонд презентували інформаційну кампанію #ПозивнийУкраїна 6 грудня, у День Збройних сил України, Український ветеранський фонд спільно із Київською МАН презентували інформаційну кампанію #ПозивнийУкраїна.

Завдяки цій патріотичній кампанії на метробордах на різних станціях метро містяни та гості столиці зможуть побачити малюнки вихованців Київської МАН зі словами подяки та підтримки нашим військовим, а також малюнки відомого художника Нікіти Тітова про людей різних цивільних професій, які пішли воювати.

Як зазначила у своєму вітальному слові директорка Київської МАН Ірина Поліщук, Київська МАН та Департамент освіти та науки Києва докладають всіх можливих зусиль, щоб не лише виховувати українську інтелектуальну наукову еліту, а й свідому патріотичну молодь, яка завдяки своїм знанням та громадянській позиції та цінностям, відбудовуватиме нашу сильну та потужну країну.

Захід відбувся у вестибюлі станції метро «Золоті Ворота» за участі Ігоря Яременка, заступника міністра у справах ветеранів з питань європейської інтеграції, Руслани Величко, першої заступниці Виконавчої директорки Українського ветеранського фонду та Ірини Поліщук, директорки  Київської МАН. Головним гостем заходу став відомий український актор, режисер, а нині військовослужбовець ЗСУ Артем Сеїтаблаєв. Майже кожен учасник заходу хотів отримати на пам’ять селфі із сучасним героєм всіх українців, адже сьогодні людина у військовій формі – це уособлення нашої незалежності, незламності та перемоги!

 

Дякуємо нашим захисникам і захисницям за наше право жити, за те, що наші діти можуть рости й творити у вільній Україні!

Версія для друку Опубликовано: 06 Грудня 2022
Поділитись: