До Дня захисту дітей: освіта та наука – це наша непереможна зброя

До Дня захисту дітей: освіта та наука – це наша непереможна зброя До Дня захисту дітей Київська МАН проводить підбиття підсумків непростого навчального 21/22 року. Адже сьогодні для українців захист дітей – це стало питанням виживання нації і держави. Під тиском обставин змінився ритм нашого життя, змінився кут, під яким ми розглядаємо всі події, йде переосмислення освітніх процесів та їх ролі в нашому житті. Зараз ми намагаємося зберегти напрацьований досвід, примножити його, здобути нові знання і навички. І все це з мрією та заради майбутнього.

Ми, як і раніше, наполегливі у постановці цілей та копіткій праці на результат, втім цінувати кожен свій шанс стали значно більше. Київська Мала академія наук вважає, що освіта та наука – це наша непереможна зброя. І кожна наше досягнення – це вклад у велику перемогу нашої країну! 

Цьогоріч нам є чим пишатися: 24 нагороди на топових міжнародних конкурсах науково-технічної творчості молоді. Нові "локації" перемог: Катар, Хорватія, Мексика. Київська МАН отримала афілійоване партнерство в міжнародному конкурсі "Genius Olympiad" та увійшла  до ТОП 10 найактивніших українських учасників Конкурсу, 51 учасник. Традиційно понад 100 перемог отримали вихованці Київської МАН на всеукраїнських конкурсах. 8 зареєстрованих патентів, декілька винаходів на стадії патентування.

Попри військовий стан, велику евакуацію киян за захід країни та закордон ІІ (міський) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН 2021-2022 навчального року все ж таки відбувся. На конкурс було представлено 1425 наукових робіт (на чверть більше, ніж минулого року) з 214 учбових закладів столиці (+28 у порівнянні з минулим роком). З них 667 робіт отримали  призові місця. Сьогодні 212 наших вихованців готуються до участі у Всеукраїнському етапі конкурсу.

Але найважливіше, що Київська МАН майже з перших днів війни підтримує своїх вихованців, допомагає їм пережити ці важкі часи. Кожного дня ми проводимо 5-6 онлайн зустрічей за різними напрямками. Сьогодні наші вихованці залучені до інформаційного фронту, розповідаючи світові про події в Україні в рамках марафону  ПОЧУЙТЕ ГОЛОС ДІТЕЙ та флешмобу НАУКА НА ВАРТІ. Педагоги та вихованці залучені до участі у Інтернет військах України.

Попри складних військових умов в країні продовжується освітній процес. Наша молодь має можливість отримувати знання, готуватися до вступу до ВИШів та участі в міжнародних змаганнях.

Ми свято віримо, що Україна пройде через усі випробування і  обов’язково ПЕРЕМОЖЕ. Адже у нас є воля до Перемоги!

Версія для друку Опубликовано: 01 Червня 2022
Поділитись: