Державний Прапор – символ прагнень, волі та свободи

Державний Прапор – символ прагнень, волі та свободи Указом Президента України у 2004 році синьо-жовтий стяг був затверджений як державний символ країни. Символ нашої ідентичності, прагнень, волі та свободи.

Шануючи це славетне свято у відділенні філософії та суспільствознавства відбулось навчально-просвітницьке заняття «Державний Прапор України», в межах реалізації проєкту заходів національно-патріотичного виховання «Незламність – генетичний код українців».

Звісно, вам цікаво про що саме ми вели розповідь, як ми реконструювали історичний шлях, який пройшов наш Прапор. Прапор, що віддзеркалює всю історію Української державності.

Чи завжди було поєднання саме цих кольорів?

Який дарунок зробив король Данило на честь заснування міста Лева?

Що приховав Ілля Рєпін у картині «Запорожці пишуть листа турецькому султану»?

Гопак у 1976 році на XXI Олімпійських іграх і до чого там футбол?

Не дивуйтесь таким питанням – це все про наш Символ, про нашу звитягу та єдність, про мужність та біль, про надію та Перемоги!

Майдан, Революція Гідності, Герої Небесної Сотні, будівлі Донецького аеропорту, «кіборги», вершина найвищого вулкана світу − Охос-дель-Саладо в Андах, Еверест, Антарктида, Євро-2012, космос – і це все про наш синьо-жовтий.

Комунікація була щирою, цікавою, із яскравими емоціями. Тішимось, що КМАНівці знають про нашу Святиню, розуміють та усвідомлюють, що для кожного українця та українки означає, коли здіймається та майорить Прапор вільної незалежної України.

Версія для друку Опубликовано: 29 Серпня 2023
Поділитись: