День іспанської нації

День іспанської нації У вівторок, 12 жовтня, представники відділення іноземної філології та зарубіжної літератури взяли участь у святкуванні Дня іспанської нації, яке проходило на базі Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іспанської мови – суспільно-гуманітарна гімназія № 176 імені Мігеля де Сервантеса».

Учні під керівництвом наставників підготували цікаве театралізоване дійство за творами Сервантеса, а одну з центральних стін школи та актову залу прикрасили подарунки Посольства Королівства Іспанії в Україні – історія життя Мігеля де Сервантеса у малюнках та чудовий комікс про діяльність театру «El retablo de las maravillas» (Театр чудес), заснованого Сервантесом.

Для створення святкового настрою у школі звучала запальна іспанська та латиноамериканська музика. У вестибюлі старші учні пропонували всім, хто забажає, зробити невеличкий фейс-арт у вигляді іспанських прапорців – і тут від малечі не було відбою!

Під час урочистої частини свята були врученні подяки від Київської МАН директорці НВК Валентині Петрівні Лукашук за всебічну підтримку творчої молоді та учениці 11-го класу Навчально-виховного комплексу №176 імені Мігеля де Сервантеса м. Києва, вихованці секції іспанської мови Анні Ущапівській за активну участь у науковому й творчому житті КМАН. Висловлюємо слова вдячності Катерині Андріївні Рябченко, заступниці директора з навчально-виховної роботи НВК та керівниці секції іспанської мови Київської МАН.

Пізнаваймо світ, він – цікавий!

Версія для друку Опубликовано: 13 Жовтня 2021
Поділитись: