День Незалежності України

День Незалежності України Колектив та вихованці Київської МАН вітають всіх з Днем Незалежності України!

Ми віримо в нашу перемогу, в наших воїнів, в силу нашого духу! Нехай наша батьківщина квітне та розвивається, нехай всі громадяни України проживають яскраве, захопливе, щасливе, повне любові та різноманітних здобутків життя в улюбленій країні! 

Незалежне життя України налічує лише 32 роки ‒ незначний в історичному вимірі час. Але для наших співгромадян це ціла епоха, яку розпочав день 24 серпня 1991 року, коли в залі українського парламенту на надзвичайному позачерговому засіданні було ухвалено Акт проголошення незалежності України. Після його завершення біля трибуни Верховної Ради був виконаний гімн Українських Січових стрільців, який сьогодні став символом нашого спротиву і звучить всюди в світі, де підтримують боротьбу України за Незалежність!

З того часу 24 серпня ми кожен рік святкуємо День Незалежності України як визначну подію, що змінила нашу національну свідомість та реалії життя. Попри всі труднощі, нам є чим пишатися! Попри порушення територіальної цілісності з боку агресивного російського сусіда на початку 2014-го року, ядерний шантаж, окупацію Кримського півострова, терор і подальшої війни, розв’язаної ним на території Донецької та Луганської областей, Україна залишилася вірною демократичним цінностям. 

Головне пам’ятати, що суверенітет України тримається на її громадянах, яким не байдужа доля наступних поколінь, адже тільки небайдужі й вільні люди можуть змінювати на краще свою країну. 

Ми українці ‒ і пишаємося цим!ТИМОФІЙ ПЕХОТА
учень ПП «Навчальний заклад «Європейський колегіум», вихованець відділення хімії та біології Київської МАНІРИНА ТОПОРОВА
учениця Спеціалізованої школи № 194 «Перспектива», вихованка відділення хімії та біології Київської МАНЯН СТАРОДУБЕЦЬ
учень ПП «Навчальний заклад «Європейський колегіум», вихованець відділення хімії та біології Київської МАН

СЕРГІЙ КАЛІНЧУК
учень МШ «Меридіан», вихованець  відділення хімії та біології Київської МАН

 

 

 

Версія для друку Опубликовано: 24 Серпня 2023
Поділитись: