День Державного Прапора України

День Державного Прапора України 23 серпня наша країна щороку відзначає свято — День Державного Прапора України. Київська МАН вітає всіх з таким гарним святом і бажає кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров'я і віри в краще майбутнє нашої держави!

Здавалося б, неможливо вмістити в одному об’єкті історію, політику та духовність країни. Втім, така річ існує — це державний прапор, який  для кожної нації є способом представити себе у світі. Прапор демонструє, що країна незалежна, займає гідне місце серед інших держав, поважає свою історію та дбає про майбутнє. Всередині держави національний стяг об’єднує людей  у важкі часи, а повага до нього у всі часи вважалася виявом патріотизму.

Наш синьо-жовтий стяг цінний для нас своєю історією, а також жертвами, які були принесені  заради нього. В давніх українських традиціях сині та жовті відтінки означають воду й Сонце, в сучасному значенні кольорову гамму нашого прапору прийнято вважати символами чистого блакитного неба та золотого хлібного поля. Синьо-жовті стяги стали символом відродження української нації.

Загальнодержавне свято — День Державного Прапора України  — ми отримали  в 2004 році, і своєю датою — 23 серпня — воно нагадує про той день, коли український прапор вперше було внесений до зали засідань українського парламенту.

Раніше багато українців сприймали національний прапор як суто офіційний державний символ, що представляє нашу країну в міжнародному середовищі. Ставлення до власного прапора в нашій країні змінилося разом з Революцією Гідності та подіями, що відбулися після неї. Українці відчули, що прапор значить для них набагато більше — він уособлює свободу, силу, гідність, перемогу над ворогом!

Версія для друку Опубликовано: 22 Серпня 2023
Поділитись: