Дебати для старшокласників «ДЛЯ ЧОГО МИ ПРАЦЮЄМО: КАРʼЄРНЕ ЗРОСТАННЯ АБО ТИХЕ ЗВІЛЬНЕННЯ»

Дебати для старшокласників «ДЛЯ ЧОГО МИ ПРАЦЮЄМО: КАРʼЄРНЕ ЗРОСТАННЯ АБО ТИХЕ ЗВІЛЬНЕННЯ» Відділення філософії Київської МАН запрошує 10 червня о 12 годині всіх активних та допитливих учнів та учениць взяти участь ОФЛАЙН! у дебатах «ДЛЯ ЧОГО МИ ПРАЦЮЄМО: КАРʼЄРНЕ ЗРОСТАННЯ АБО ТИХЕ ЗВІЛЬНЕННЯ».

Дебати проводитимуться у форматі, розробленому видатним філософом Карлом Поппером. Це означає, що кожен учасник та учасниця матимуть можливість висловитись та захистити позицію своєї команди. В такому форматі важливо не лише вміти висловлювати свої думки, а й навчитись аргументувати їх та переконливо впливати на думку інших.

Більше інформації на сайті нашого багаторічного надійного партнера Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за посиланням:

https://nnifop.udu.edu.ua/index.php/uk/fakultet/393-debaty......

Спойлер! Один із натхненників та креативних організаторів заходу – керівник секції філософії відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук Сергій Сергійович РУСАКОВ, кандидат філософських наук, доцент, в.о. директора Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики  УДУ імені Михайла Драгоманова.                 

Скористайтесь пропозицією ОФЛАЙН!!! спілкування та комунікації, набути навички риторики та ораторської майстерності, відстояти свою позицію та почути аргументи інших!

 

Версія для друку Опубликовано: 07 Червня 2023
Поділитись: