Dear frends! Liebe Freunde! Chers amis! Queridos amigos!

Dear frends! Liebe Freunde! Chers amis! Queridos amigos! От ми і зустрілися! Відділення іноземної філології та зарубіжної літератури на зустрічі-знайомстві, яка відбулася 14 вересня о 16.00 у парку імені Тараса Шевченка, у ході настановчої сесії Київської МАН представило різноманітні активності за участю гостей-носіїв мов, які допомагали перевірити свої знання з англійської, німецької, французької та іспанської мов. Найбільш популярною була нігерійка Прісцила, з якою намагалися поспілкуватися англійською майже всі!

Також діти, які завітали до нашої палатки, взяли участь у майстер-класах проєкту міжособистісної комунікації та публічних виступів англійською мовою Loudspeaker. Express yourself!, який проводила його керівниця Інга Апостолака. І, звичайно ж, познайомилися з тими, хто допоможе у створенні науково-дослідницьких проєктів із усіх мов, секції яких є у нашому відділенні, а також із зарубіжної літератури. Відповіді нашим кореспондентам з приводу вивчення та дослідження іноземних мов аргументовано надав керівник секції англійської мови Олександр Кравченко.

Анна Ущапівська, учениця секції іспанської мови та освітня амбасадорка, отримала під час заходу свої нагороди й презентувала досягнення секції іспанської мови разом із її керівницею Катериною Рябченко.

Тим, хто цікавився французькою мовою, допомагала розібратися в особливостях проведення конкурсу наша зірочка секції французької мови й учасниця ІІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт Анастасія Костюкова.

Дуже цікаво й жваво проходила зустріч з викладачами та гостями секції сходознавства – викладачі Київської гімназії східних мов Віра Чжен (китайська мова) та Зоя Карпенко (японська мова) із захватом розповідали дітям про перспективи вивчення саме цих незвичних мов, а гості відділення, співробітники Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, – Ірина Покровська, завідувачка кафедри тюркології, та Тетяна Маленька, доцентка кафедри мов і літератури близького та середнього сходу, заохочували звернути увагу на більш близьких сусідів – країни Близького Сходу. Кафедру тюркології, на якій вже декілька років здійснюється набір на спеціальність “Кримськотатарська мова”, зацікавив наш новий напрям “Кримськотатарська гуманітаристика” та можливості його розвитку.

Сподіваємося, що ми відповіли на всі питання та заохотили працювати разом із нами всіх бажаючих, а тепер – до роботи! Чекаємо на заняттях!

Версія для друку Опубликовано: 16 Вересня 2021
Поділитись: