«Class-idея»: від Дослідження до Стартапу (рекомендації по виживанню від Софьї)

«Class-idея»: від Дослідження до Стартапу (рекомендації по виживанню від Софьї) Відділення Екології та аграрних наук зробило черговий ЕкоКРОК – від дослідження до стартапу. Кожного року ІІ етап конкурсу МАН презентує нам чудові дослідження наших вихованців. Кожного року пропонуємо учасникам конкурсу продовжити роботу над дослідженням та перевести його у економічну площину – створити свій власний стартап.

Цього року для участі у Фестивалі стартапів «Class-idея» 2022 у відділенні Екології та аграрних наук Київської МАН сформувалася команда з 7 вихованців. Кожен проєкт наших стартаперів дуже актуальний та важливий на часі і ми прагнемо, щоб кожний з них знайшов свою реалізацію. Можливо це буде не у промислових масштабах, а локально. Проте кожен крок починається саме з нас!

Ми познайомимо Вас з кожним із 7 учасників. Ви побачите не тільки комерційні, а й соціальні стартапи, необхідні нам, особливо зараз. 

І сьогодні, саме такий соціальний стартап, представить вам Софья Кочеткова-Бондаренко, учениця 10-го класу спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 53 з поглибленим вивченням німецької мови м. Києва, вихованка відділення Екології та аграрних наук. Софья свідомо пішла на «Class-idея» з думкою не про диплом переможця, а про допомогу якомога більшій кількості людей, зібравши результати своїх досліджень та перетворивши їх на рекомендацію по виживанню.
Проєкт «Соціальний некомерційний стартап із зовнішнім фінансуванням «ВАМ»».

Софья надає науково обґрунтовані рекомендацію по виживанню: 

Версія для друку Опубликовано: 07 Червня 2022
Поділитись: