Цінності Незламних: Гідність та Свобода

Цінності Незламних: Гідність та Свобода Блаженніший Любомир Гузар говорив: «Дайте людям вирости у свободі!». Так, у «Свободі» та «Гідності». Саме це є сьогодні найбільшим прагненням, жагою, щирим бажанням мільйонів Українців. З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у відділенні філософії та суспільствознавства відбувся освітньо-виховний воркшоп «Українці. Гідність. Свобода» в межах заходів національно-патріотичного виховання тематичного блоку «Україна – країна можливостей».

Впродовж нашої онлайн комунікації говорили про гідність людини та громадянина. Як це було під час Революції на граніті – першої української революції нового часу. Помаранчевої революції – свідомого протестного руху українців, який був спричинений, разом з іншими факторами, системними порушеннями виборчого законодавства під час виборів президента України у 2004 році. Про Революцію Гідності/Євромайдан – масштабний масовий громадянський протест, який тривав 94 дні з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року. Про Небесну Сотню, Героїв, які загинули, захищаючи наші з вами права на Волю, Гідність, Свободу.

Обговорювали: що хочеться втілити після війни? Які щоденні вчинки можна назвати гідними, і як вони наближають Перемогу? Без чого неможливе гідне майбутнє? Про що мріємо у післявоєнний час.

Наприкінці, дійшли підсумків, що Гідність – є першоосновою соціального і правового буття кожного громадянина, цивілізаційним почуттям власної гідності кожної людини з обов’язковим поєднанням та вихованням поваги й готовності захищати гідність інших людей, їх вибори та незалежність рідної Країни.

Версія для друку Опубликовано: 29 Листопада 2022
Поділитись: