Ціннісні виміри ЄС: від мрії до реальності

Ціннісні виміри ЄС: від мрії до реальності 25 березня 2023 року для випускників шкіл та молодих вчених з відділення безпеки та оборони Київської Малої академії наук викладачі кафедри глобальної та національної безпеки ННІ ПУДС КНУ імені Тараса Шевченка провели тренінг на тему: «Ціннісні виміри ЄС: від мрії до реальності?»

Спікерами були: Таран Є.І., к.політ.н., доцент, та Паламарчук Т.П., к.держ.упр., доцент.

Предметом обговорення стали найбільш важливі питання про ЄС як орієнтира розвитку української держави, що найбільше цікавили молодих вчених.

Питання спільних цінностей, які українці поділяють з європейцями та необхідність їх популяризації становило важливий блок жвавого обговорення. Практично їх повний збіг засвідчує та підтримка, яку європейські держави та громадянське суспільство надають Україні, спільно з іншими нашими партнерами, з перших днів війни.

Особливо активну участь брали студенти, розв’язуючи інтерактивні завдання, що стосувалися: джерел, символіки ЄС та еволюції європейської інтеграції.

Шляхи подолання труднощів та перспективи розвитку європейської інтеграції в межах імплементації Угоди про асоціацію на сучасному етапі завершили мозаїку цього дуже цікавого та змістовного спілкування молодих науковців.

Версія для друку Опубликовано: 27 Березня 2023
Поділитись: