Цікаво і захопливо про Мавританію

Цікаво і захопливо про Мавританію 11 квітня 2023 р. у рамках співпраці між відділенням наук про Землю Київської МАН та Інститутом геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України відбулась у форматі зум-конференції цікава і захоплива лекція доктора геологічних наук В. В. Сукача. Він традиційно проводить цікаві, змістовні, захопливі заняття для вихованців секції геологія, геохімія та мінералогія відділення наук про Землю.

У 2022 році, провідний фахівець з пошуку родовищ золота, Віталій Васильович Сукач був запрошений до геологічних пошуків у далеку Мавританію. Під час лекції він розповів про сучасне життя у цій далекій країні, особливості польових досліджень родовищ золота та про природу цієї напівпустельної та пустельної країни. Вихованці відділення наук про Землю та вчителі з різних регіонів України мали змогу здійснити віртуальну мандрівку екзотичною країною та отримати нові знання про її жителів і природу.

Запрошуємо учнів столиці відвідувати заняття секції геологія, геохімія та мінералогія. Під час занять ви зможете дізнатись чимало захопливого про гірські породи, провести власні дослідження та скласти власне розуміння важливості геологічних знань.

Версія для друку Опубликовано: 13 Квітня 2023
Поділитись: