Чергове заняття практичного курсу громадянської освіти: "Україна і Я"

Чергове заняття практичного курсу громадянської освіти: "Україна і Я" На черговому занятті практичного курсу зі школярами: «Україна і я: реальний світ та щоденний вибір», від Тетяни КОТ, завідувачки відділення філософії та суспільствознавства, говорили про гетьмана Пилипа Орлика, прийняття Конституції «Договори і Постановлення прав та Вольностей Війська Запорозького», афінську демократію та падіння Римської імперії.

Начебто, на перший погляд, питання афінської демократії та падіння Римської імперії не мають прямого відношення до сучасної України. Але, задля того, аби розуміти, що і як відбувається зараз у сучасному світі, варто вивчати, досліджувати, аналізувати суспільні процеси, становлення та розвиток громадянського суспільства від сивої давнини. Дуже приємно, що школярі ставлять питання та виявляють цікавість. Це тішить і надихає.


Найголовніше завдання освітян – підтримати, огорнути теплом та увагою, відігріти дитячі серця. Будемо раді бачити всіх охочих поспілкуватись, обговорити саме ті теми, які вам цікаві. Ми Разом, Ми Навчаємось і Перемагаємо!


Все буде Україна!

Версія для друку Опубликовано: 29 Березня 2022
Поділитись: