«Булгаков і музика Києва»!

«Булгаков і музика Києва»! 22 грудня учні-члени секції історичного краєзнавства відділення історії на чолі з керівницею секції Ганною Владимирською разом з видавництвом «АДЕФ» провели літературно-музичний вечір «Булгаков і музика Києва».

Відомо, що столиця України була для письменника рідним містом. Безліч історичних місць Києва можна впізнати у його творах.  Під час заходу у Музеї міста Києва учасники пройшли вулицями великого Майстра та відкрили їх через геніальні рядки. Лиса гора, Андріївська церква, церква Покрови - все це оточувало Михайла Афанасійовича. Саме у Києві відбуваються події “Білої гвардії”. Саме атмосферу нашого міста увібрали у себе чимало його видатних оповідань.

Мелодії, які слухав і любив Булгаков, стали частиною нашої подорожі. Своя музика є у кожного міста. Варто лише дослухатись, і ви її почуєте. Улюблені київські вулиці та будівлі, улюблені мелодії й персонажі об’єдналися в єдиному полотні й відкрили глядачам звуки “Майстра і Маргарити”, “Собачого серця” і, звичайно, “Білої гвардії”.

Почуйте Київ Булгакова!

Версія для друку Опубликовано: 24 Грудня 2021
Поділитись: