Будуємо освітню траєкторію разом

Будуємо освітню траєкторію разом Будуємо освітню траєкторію разом 27 жовтня, в рамках щорічного освітнього фестивалю управлінської майстерності «Kyiv EdFest», Катерина ГОНЧАРЕНКО, керівниця секції «Філософія» відділення філософії та суспільствознавства, доцентка кафедри філософії Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, кандидатка філософських наук та Тетяна КОТ, завідувачка відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» провели яскравий тренінг «Необхідність нових освітніх підходів та стратегій комунікації як виклик часу».

В ході зустрічі ми розглядали можливі освітні підходи та стратегії комунікації, які б відповідали викликам контексту/сучасності.

Сьогодні сучасний світ все більше й більше вимагає від нас постійної ревізії, інкорпорації нових застосунків в освітню траєкторію, особливо в стратегії комунікації, які відбуваються в публічному медійному просторі.

Контекст, в якому ми знаходимось, потребує від кожного учасника освітнього процесу увиразнення себе як бренду, оскільки під поняттям бренд, ми вбачаємо впізнаванність, а відповідно й презентацію себе, постійну оцінку та перегляд її складників.

Щиро тішимось нашій комунікації. Було цікаво та безперечно конструктивно. В ході зустрічі дійшли певних висновків та артикулювали наступне: 

  • розуміння власної стратегії є першочерговим завданням для кожного учасника освітнього процесу;
  • цінність та усвідомленість власних дій є невіддільним складником;
  • робота на перспективу має бути направлена, в першу чергу, на формування мережі інфлюєнсерів, які сприятимуть подальшому поширенню бренду власної освітньої траєкторії;
  • брендування власної освітньої траєкторії;
  • визначення цільової освітньої аудиторії.

Тож колеги, будуємо освітню траєкторію разом!

Версія для друку Опубликовано: 28 Жовтня 2021
Поділитись: