Батьківський Форум Київської МАН «Успішне резюме». Навички прикладної науки

Батьківський Форум Київської МАН «Успішне резюме». Навички прикладної науки То якою ж має бути освіта ваших дітей? У світі, де проблеми, з якими стикається людство, стають дедалі складнішими, ніколи не було так важливо зустрічати наші спільні виклики за допомогою нового способу мислення та розуміння. Вибух даних, швидкий розвиток технологій, прагнення до більш рівноправного суспільства та необхідність більшої впевненості у майбутньому - ці явища все більше формують наше робоче середовище.

Випускники повинні бути універсальнішими, підприємливішими та стійкішими, ніж будь-коли раніше, їм потрібно легко сприймати незнайомі та складні завдання. А ще конкурентний світ не поважає предметних меж.

Київська Мала академія наук забезпечить їх гібридними навичками, пов’язаними знаннями та міждисциплінарним мисленням, які потрібні для побудови майбутньої кар’єри.

Вихованці Київської МАН практикуються у

  • застосуванні наукових методів,
  • зборі даних та їх систематизації;
  • демонструють володіння чіткими, стислими, сучасними способами спілкування. 

Викладачі Київської МАН створюють простір для синтезу та метапізнання — простір, щоб випробувати нові ідеї та зробити щось не так, як це робилось раніше. Під їх керівництвом вихованець досліджуватимете проблему, яка має професійне, соціальне чи академічне значення. Результатом цього буде інтелектуальний продукт, який має справжню цінність. Він має стати ключовою частиною його професійного портфоліо, підґрунтям для  наступних кроків кар’єри. 

Версія для друку Опубликовано: 26 Вересня 2022
Поділитись: