Багаторівневий круглий стіл "Відродження економіки України у посткризовий період"

Багаторівневий круглий стіл "Відродження економіки України у посткризовий період" 28, 29 та 30 березня відбулося засідання багаторівневого круглого столу "Відродження економіки України у посткризовий період" для вихованців Київської МАН. Захід ініціювали і провели керівники секцій відділення економіки, кандидати економічних наук Біла Ірина, Сандугей Валентина та Сілакова Ганна. Загалом на ньому були присутні близко 30 учнів.

Метою цих регулярних зустрічей було налагодити подальшу роботу з учнями в умовах воєнного часу, познайомитись з новими учасниками, зацікавити їх, поділитись думками з приводу сьогоднішньої політичної та економічної ситуації...
Крім вихованців секцій, на заході був присутній вчитель економіки  ліцею "Наукова зміна" Седляр Михайло Олегович зі своїми учнями.
Кожна конференція тривала до 1,5 години, вихованці ділились своїм баченням того, як потрібно відбудовувати країну.

Необхідність проведення саме даного заходу обумовлена її надзвичайною актуальністю, адже війна призвела до змін у всіх сферах соціально-економічного життя.
Наразі ми маємо іншу реальність, ніж кілька років тому.
Наші учасники- це дорослі 15-16- річні учні, які здатні мислити, аналізувати і вони хочуть говорити на ті теми, про які вони зараз думають і які їх хвилюють.
Захід продовжиться серією не меньше актуальних економічних круглих столів у квітні.

Версія для друку Опубликовано: 05 Квітня 2022
Поділитись: