Продовжуємо знайомство з Освітніми Амбасадорками КМАН цього року 🙌🐝

Продовжуємо знайомство з Освітніми Амбасадорками КМАН цього року 🙌🐝 Анна Урсакій - вихованка секцій «Психологія» відділення хімії та біології та «Експериментальної фізики» відділення фізики та астрономії, учениця 10-го класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер». 👩‍💻

👉Своє життя Анна пов’язує з наукою й навчанням, танцями та громадською діяльністю. Вже в молодших класах вона брала участь у всеукраїнських конкурсах «Колосок», «Кенгуру» тощо. А у 8 класі вона зайняла 2 місце на ІІІ (міському) етапі всеукраїнської Олімпіади з біології та потрапила на відбірково-тренувальні збори.

👉Ця перша перемога надихнула її розвиватися далі. Цього року Анна написала дві наукові роботи, захистила їх на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН і зайняла 2 місце з роботою по психології та 1 місце по фізиці. Теми її наукових досліджень: «Вплив психоемоційного стану на якісні та кількісні показники вирішення задач підлітками» і «Дослідження умов та механізму виникнення міражу».

👉У роботі з фізики Анна спробувала створити нижній міраж за допомогою електричної плитки та лазерної указки, проте, на жаль, це не вийшло. Не зупинившись на такому результаті, вона вирішила провести ще один дослід, відтворивши явище рефракції світла в акваріумі.

👉До написання наукової роботи з психології її підштовхнула діяльність у ПЕРЛ (Печерській Елітній Раді Лідерів), адже метою дослідження було вивчення впливу емоцій та стресу на якість виконання завдань підлітками що їй, як лідерці та президентці учнівського самоврядування ліцею, яка часто взаємодіє зі своїми однолітками, важливо було зрозуміти це. У ході роботи Анна Урсакій провела серію дослідів, в основі яких лежав тест Войнаровського. Звичайно варто розповісти й про танці. Танцюю Анна вже 11 років, з них 6 років - професійно. Вона є переможницею танцювальних конкурсів та чемпіонатів у складі танцювальної команди й сольно, брала участь у багатьох фестивалях.

🗣Анна Урсакій намагається проживати кожну мить життя повною мірою, а в моменти, коли опускаються руки, згадує цитату Теодора Рузвельта: «Повір, що ти можеш - і ти вже пройдеш половину шляху»!

Сьогодні це як ніколи актуально!

 

Версія для друку Опубликовано: 06 Червня 2022
Поділитись: