Продовжуємо знайомство з Освітніми Амбасадорками КМАН цього року 🙌🐝

Продовжуємо знайомство з Освітніми Амбасадорками КМАН цього року 🙌🐝 Ангеліна Дрьомова, вихованка секції науково-технічної творчості та винахідництва відділення технічних наук Київської Малої академії наук, учениця 10-го класу дистанційної школи «Оптіма». За нетривалий час вона пройшла шлях від першої наукової роботи до створення власного стартапу.👩‍💻
👉Своє перше дослідження Ангеліна присвятила вивченню проблем сучасної космонавтики, за результатами якого провела вебінар до Дня космонавтики та лекцію в рамках літньої наукової школи Київської МАН. Знання, здобуті протягом роботи над цим дослідженням, вона застосувала на практиці, об’єднавшись з однодумицею під час хакатону ТехноАрт КПІ-2021. Їх команда «Space Healers» виборола ІІІ місце й на іншому хакатоні — NASA Space Apps Challenge Dnipro-2021, створивши проєкт з популяризації знань про космонавтику серед дітей середнього шкільного віку. Прагнучи вдосконалити цей проєкт, дівчата вирішили створити власний стартап Botmaker, ідея якого полягає в використанні телеграм-ботів як інструменту тестування.
 
👉Своє друге наукове дослідження у відділенні хімії та біології Ангеліна Дрьомова присвятила вивченню впливу невагомості на організм людини.
 
👉Окрім точних та природничих наук Ангеліна захоплюється філософію та зайняла ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з філософії, вона є випускницею літньої школи з філософії та три роки поспіль брала участь у конкурсу есе ім. Сергія Кемського.
 
👉Родом з Криму, дівчина продовжує вивчати кримськотатарську культуру свого рідного краю у Києві. Вона посідала І та ІІ місця на конкурсі читців кримськотатарської поезії та олімпіаді з історії Криму.
 
👉Багатьом людям важко уявити дівчину за кермом автомобіля. Що ж сказати про дівчину за кермом літака. Але авіація - недівоче хобі Ангеліни, яке завжди викликає захват в оточуючих. Уявляєте, вона здійснила два учбові вильоти (політ по колу та пілотаж)!
 
🗣 «Життя — це рух, а рух — це життя!» - життєве кредо Ангеліни Дрьомової.
 
4 травня 2022 року стало відомо, що Ангеліна пройшла конкурсний відбір та представлятиме Освітніх Амбасадорок Київської МАН на Chicago Sister Sites Virtual Ambassador Summit 2022. Global Youth Ambassadors Leadership Summit - спільна програма Chicago Sister Cities International (CSCI) та Іллінойського університету (UIC), яка створена для формування наступного покоління глобальних лідерів. Відбір учасників здійснюється в рамках конкурсного процесу подачі заявок. Заява надається дівчатками віком від 14 до 16 років, які живуть і навчаються у школі в місті Чикаго або в одному з 29 міст-побратимів, цікавляться міжнародними відносинами, керівництвом, інформаційно-просвітницькою діяльністю, лідерством або гендерними дослідженнями.
 
Версія для друку Опубликовано: 06 Травня 2022
Поділитись: