Активне слухання: мистецтво почути іншого

Активне слухання: мистецтво почути іншого 26 жовтня 2021 року в рамках освітнього фестивалю управлінської майстерності «Kyiv EdFest» відбудеться майстер-клас англійською мовою на тему «The Value of active listening in the classroom», який проведе Інга Олександрівна Апостолака, засновниця проєкту «Loudspeaker. Express yourself!” (ефективна комунікація та публічні виступи англійською мовою).

Сьогодні важливою складовою успіху в роботі чи навчанні є вміння поєднувати Hard skills (англ. «жорсткі» навички) – професійні навички, яким можна навчити та виміряти, та Soft skills (англ. «м'які» навички) – універсальні компетенції або особисті якості, які залежать від характеру людини й з’являються з набуттям досвіду.

Веб-сайт № 1 з працевлаштування у світі www.indeed.com наводить TOP-10 актуальних навичок для резюме: активне слухання, комп’ютерне програмування, вміння вирішувати конфлікти, брати на себе відповідальність та оцінювати ризики, креативність, адаптивність, орієнтація на споживача, публічні виступи, ведення перемовин, тайм-менеджмент. Усі ці навички дуже цінуються потенційними роботодавцями, тому варто звернути увагу на їх формування якомога раніше.

Майстер-клас «The Value of active listening in the classroom» має практичний характер та поєднується із вправами для розвитку навичок активного слухання.

Під час заходу будуть розглянуті актуальні питання:

– чим активне слухання відрізняється від пасивного;

– чому варто навчати школярів та студентів активному слуханню;

– як допомогти учням розвинути навички активного слухання;

– які переваги це надасть студентам та викладачам у процесі освіти.

 

Реєструйтеся на майстер-клас за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTD0PNXbUZ76NuIansgE3UcA11bsq4rspaLUqYQQv7rCC4LA/viewform

та о 15:00 приєднуйтесь до заходу на платформі zoom:

https://us02web.zoom.us/j/81558862845?pwd=L283aXN5S0ltdU9ybml6Q1NxdGJZZz0

Ідентифікатор конференції: 815 5886 2845

Код доступу: 427086

Версія для друку Опубликовано: 23 Жовтня 2021
Поділитись: