Академічна доброчесність: усвідомлений вибір

Академічна доброчесність: усвідомлений вибір 28 листопада 2022 року в секції релігієзнавства Київської МАН був проведений воркшоп «Академічна доброчесність» циклу наукових зустрічей відділення філософії та суспільствознавства «Шлях в науку».

Вихованці та вихованки секції неодноразово обговорювали правила цитування, довіру до наукових ресурсів, правильність оформлення джерел. Однак, саме у переддень завершення першого семестру та старту конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт необхідно було актуалізувати знання.

Зокрема, на воркшопі йшлося про правила цитування, оформлення цитат та списку джерел. Особливо корисним для школярства стало те, що Карен Сергійович Нікіфоров, керівник секції релігієзнавства, навчив своїх вихованців правилам самоперевірки власного проєкту на предмет порушення академічної доброчесності.

Розуміючи, реалії сьогодення, ми потурбувались та зробили відеозапис заняття, який можна переглянути на сайті Київської МАН. Тож, сподіваємось, інформація буде вам корисною та стане у пригоді при підготовці наукових проєктів.

Версія для друку Опубликовано: 29 Листопада 2022
Поділитись: