8 вересня відбулася Настановча сесія відділення суспільних комунікацій КМАН.

8 вересня відбулася Настановча сесія відділення суспільних комунікацій КМАН. Цьогорічний формат – онлайн-трансляція на платформі фейсбук – зумовлений викликами пандемії, втім організаторам вдалося і цей формат використати на свою користь. Цьогорічним девізом було обрано тезу «У кожній незрозумілій ситуації – комунікуй!», і це якнайвлучніше підкреслює важливість інформації та обміну нею у сучасному суспільстві.

Модерували зустріч у прямому етері керівник відділення Ольга Сухомлин та секції реклами та зв’язків із громадськістю Антоніна Іващук, розповідаючи про досягнення та можливості, які відкриває відділення суспільних комунікацій для своїх вихованців. Регулярним закликом від ведучих звучало запрошення реєструватися у довільний спосіб, адже серед усіх зареєстрованих вихованців КМАН 2020-2021 вже 25 вересня відбудеться розіграш призів і заохочень.

Вітаємо відділення суспільних комунікацій із успішним проведенням настановчої сесії та бажаємо, аби всі спраглі комунікаціями серця знайшли дорогу до КМАН! Наука – це суперсила, - кажуть у КМАН, а відділення суспільних комунікацій додає: наука і творчість!

Версія для друку Опубликовано: 09 Вересня 2020
Поділитись: