50 відтінків Віктора Зарецького

50 відтінків Віктора Зарецького 18 лютого у Музеї історії міста Києва за участі керівника секції історичного краєзнавства КМАНУМ Ганни Овсіївни Владимирської та вихованців відділення історії відбулася екскурсія на виставку «50 відтінків Віктора Зарецького».


Виставка відомого українського художника Віктора Зарецького є найбільшою приватною колекцією у світі. Більшість робіт художника виставляються вперше. У молодих науковців та їхніх батьків була унікальна можливість побачити оригінальні роботи українського класика світового масштабу.

На виставці «50 відтінків Віктора Зарецького» кожна робота має свій відтінок, свою межу, свій характер. Кожен особисто побачив відому картину майстра «В тролейбусі», авангардну роботу «Театр» за романом М. Булгакова «Майстер і Маргарита». Також представлено десять типових робіт художника: «Мальви», «Тривога. Жовтень», «Дерево мистецтва» та ін.Унікальність Зарецького полягає в тому, що на відміну від усіх інших художників України він працював у багатьох напрямках живописного мистецтва: це поєднання Клода Моне, Ван Гога, Густава Клімта, а його останні роботи навіть мають характер модерну Пікассо.

Картини Зарецького виставлені у багатьох музеях, а також у приватних колекціях України, Великобританії, Швейцарії, Франції. У 1990 році на аукціоні Christie's було продано 30 картин художника. Вартість його живописних робіт на сьогодні оцінюється в десятки тисяч доларів.Версія для друку Опубликовано: 22 Лютого 2018
Поділитись: