17 січня - День дітей-винахідників. До цього дня Київська Мала академія наук підготувала посібник «Твій перший винахід. Покроковий алгоритм патентування винаходів та корисних моделей»

17 січня - День дітей-винахідників. До цього дня Київська Мала академія наук підготувала посібник «Твій перший винахід. Покроковий алгоритм патентування винаходів та корисних моделей» Щорічно понад 500 тисяч дітей та підлітків створюють дивовижні винаходи, які роблять наше життя легшим, цікавішим, смачнішим, безпечнішим. Й саме в День дітей-винахідників ми маємо не тільки радіти їх креативності та оригінальності творчого мислення, а говорити про необхідність захищали свою інтелектуальну власність. Щось вигадувати – це природна потреба юного мозку, але молоді не завжди розуміють, що результати їх наукової творчості можуть бути товаром та джерелом фінансового добробуту. Можливо, не сьогодні, тому що іноді наукові відкриття залишаються «непоміченими» і ніби непотрібними сучасникам, але з часом, коли завдяки цим відкриттям з’являться нові, дуже важливі для людства. Саме патент необхідний для того, щоб підтвердити своє авторство та право на винахід і мати дивіденди з нього. Про те, як його отримати,   й розповідається у збірці «Твій перший винахід».

Юні винахідники, сподіваємось вона буде вам корисна! Адже саме з цієї збірки ви зможете дізнатись про те, що потрібно зробити, щоб ваш винахід або корисна модель отримали патент. І, можливо, головне: у збірці надані контакти одного з її авторів, хто у разі вашої потреби проконсультує з тих питань, яким вона присвячена!


 

Не прислухайтесь до тих, хто намагається довести, що ваша ідея нікому не потрібна, що вона ніколи не запрацює!

Не втрачайте час, намагаючись зробити свій винахід досконалим, перш ніж запатентувати! Кожну вже запатентовану ідею чи продукт можна допрацьовувати, головне, що ваше авторство документально зафіксовано.

Схожі ідеї можуть спасти на думку різним людям, але гроші отримає лише той, хто перший цю ідею запатентував.

Авторами збірки є Козленко О.В., керівник секції технологічних процесів та перспективних технологій Київської МАН, завідувач наукової лабораторії кріогенної техніки Фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, заслужений вчитель України, та Мікульонок І.О., професор кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування Інженерно-хімічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського доктор технічних наук, професор, старший науковий співробітник, заслужений винахідник України.

Бажаємо всім нових наукових досягнень, отриманих патентів та дуже потрібних сьогодні винаходів!

А зі збіркою «Твій перший винахід. Покроковий алгоритм патентування винаходів» ви невдовзі зможете ознайомитися на сайті Київської МАН!

Версія для друку Опубликовано: 15 Січня 2021
Поділитись: