16 вересня та 17 вересня 2020 року онлайн настановчі сесії провели відділення хімії та біології, відділення іноземної філології та зарубіжної літератури, відділення філософії та суспільствознавства, відділення фізики та астрономії.

16 вересня та 17 вересня 2020 року онлайн настановчі сесії провели відділення хімії та біології, відділення іноземної філології та зарубіжної літератури, відділення філософії та суспільствознавства, відділення фізики та астрономії. Всі зацікавлені могли познайомитись з керівниками відділень, напрямами та принципами їх роботи, досягненнями та перспективами. А керівникам відділень є з чим знайомити, про що розповідати, чим дивувати і чим пишатись: сучасні лабораторії та обладнання, знані та досвідчені наукові керівники, цікаві розробки, перемоги у конкурсах, інноваційні проєкти тощо! За годину про все й не розповісти! Наприклад, у відділенні хімії та біології  шукають шляхи підвищення ефективності хіміотерапії при лікування такої страшної хвороби, як аденокарцинома молочної залози, а вихованці відділення філософії та суспільствознавства вивчають проблеми еколого-правового регулювання розвитку аквакультури України та готові вдосконалювати правову систему України.

У відділенні іноземної філології та зарубіжної літератури навчаються поліглоти, а у відділенні фізики та астрономії юні науковці вивчають природні явища та закони, що керують світом, знають, чому рояль не може бути прямокутним, як можна побачити музичні звуки, що потрібно, аби розкласти біле світло до спектра, яким чином вдалося визначити температуру поверхні Сонця, і готуються кинути виклик Ілону Маску.

А вихованці Київської Малої академії наук – це наше найбільше надбання та досягнення, наша гордість та надія, це майбутня інтелектуальна еліта України! 

Під час зустрічей колишні та теперішні манівці щиро ділились своїм досвідом,  розказували про свій шлях до КМАН, про те, що навчання тут не є формальним написанням робіт, про знаходження однодумців і відчуття підтримки, про те що КМАН – це спільнота, де вчаться не тільки наукам, що приєднатись для КМАН і корисно, і цікаво. Ось що ми від них почули:

♦  Олександр Балануци, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Кувейт: «Наука для мене - це постійна можливість розвиватись, бути кращою версією себе самого»;

♦  Онищенко Артур: «Життя дуже коротке, щоб проживати його нецікаво»;

♦  Ігор Пачкін: «Якщо ви дивитесь це відео, то перший крок ви вже зробили, не зупиняйтесь!»

♦  Олександра Лукіна: «Одне з найкращого, що зі мною тут трапилось це те, що в мене повірили»;

♦  Едуард Пшенишнюк: «Можна перевернути світ завдяки своїм науковим відкриттям»;

♦  Емілія Кочерженко, Емілі Голубєєва, Ганна Антоненко, Дарія Войтюк, Данило Бабіч, Ніна Капліна – всі вони радили не боятись своїх  помилок, досліджувати самих себе, відкривати для себе нові можливості разом з Київською Малою академією наук.

 

Приходьте до КМАН! Ми допоможемо кожному знайти своє найцікавіше, найперспективніше дослідження, знайти однодумців та  друзів!

 

Версія для друку Опубликовано: 18 Вересня 2020
Поділитись: