НАСТАНОВЧА СЕСІЯ 2021-2022

 

14 вересня 2021 року 

за підтримки Департаменту 

освіти і науки Києва

 о 16:00 у парку ім. Тараса Шевченка 

(вул. Володимирська, 60) відбудеться 

«Наука під відкритим небом» –

 Настановча сесія-2021

 від Київської МАН. 

Майстер-класи, наукові шоу, конкурси, вікторини, квести та, звичайно, призи найактивнішим учасникам — усе це в програмі заходу і усе це допоможе детально ознайомитись із роботою 15 відділень, 3 самих популярних шкіл (Школи лідерства та фасилітаційних практик, Бізнес школи, Школи юного науковця), а також з унікальним обладнанням, яке сьогодні Київська МАН надає своїм вихованцям: спеціальними мікроскопами і пірометрами, спектрометрами і спектрофотометрами, повітряними та підводними дронами, кольоровими 3D принтерами– та багато іншим. 

 

Масштабний радіомарафон, що буде супроводити весь захід, надасть можливість познайомитися з видатними педагогами, зірковими випускниками та вихованцями Київської МАН, тими, хто вже досяг успіху, – переможцями найпрестижніших міжнародних, всеукраїнських та міських конкурсів. Їх обличчя щодня можна бачити на метролайтах, встановлених на центральних станціях метрополітену в рамках соціального проекту «Інтелект молоді – Києву!». 

Їхні історії успіху може пройти кожен, хто має мрію та бажання наполегливо до неї рухатися. Київська МАН пропонує усім допитливим, талановитим, амбітним, цілеспрямованим, креативним спробувати себе в науково-дослідницькій роботі, пройти шлях від ідеї до реалізації, відчути смак відкриття та перемоги. Ця зустріч в Парку ім. Тараса Шевченка може стати для вас доленосною, адже перші кроки у науку стають для більшості тих, хто їх робить, стартом до успішної самореалізації у дорослому житті.

ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК –
ПРИЄДНУСЯ ДО НАС!

Запрошуємо талановиту,
цілеспрямовану учнівську молодь міста Києва
стати членом команди Київської МАН, заповнивши реєстраційну картку.

Реєстраційна форма

 


 

За підтримки:

Лого КМДАадамантБез названияунimagesНЦ НАНПрограма_90х1200_333

 


 

В ПРОГРАМІ ЗАХОДУ:

Виступ Народного художнього колективу оркестру барабанщиць "Киянки"

Збирай IQ-POINTS 

та вигравай подарунки

 

1

Відділення
ІСТОРІЇ

Гра "Історичні МАНдри", фотовікторина "Київ ХІХ - ХХ ст.", археологічні знахідки

2

Відділення
КИЇВ-СТОЛИЦЯ

Презентація додатку "Київ молодіжний науковий" з фотозоною, майстер-клас з пілотування дронів

3

Відділення
ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

Цікаві фізичні експерименти та майстер-клас з керування оптичним телескопом системи Шмідта-Кассегрена згідно з проєкцією зоряного неба

 

4

Відділення
УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ
ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Інтелектуальна квест-гра "Наукова МАНдрівка", інтерактивна гра Філологічні оракули", презентація унікальних творчих та видавничих проєктів

5

Відділення
КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК

Презентація проєктів: "Програмувати – це цікаво", "Як технології нас захищають", "Навчаючись-грати, чи грати-навчаючись?", "Штучний інтелект – "хто" чи "що"?", "Наші помічники – оботи "Презентація проєктів: "Програмувати – це цікаво", "Як технології нас захищають", Навчаючись грати чи грати авчаючись?", "Штучний інтелект – "хто" чи "що"?", "Наші помічники – роботи"

6

Відділення
МАТЕМАТИКИ

Майстер клас "Як підкорити учнівські міжнародні наукові змагання з математики", лайфхаки від призера міжнародних конкурсів Михайла Деркача, вікторина "КМАНтематична лихоманка!"

 

7

БІЗНЕС ШКОЛА
КМАН-Graffit

Знайомство з бізнес-проєктами учнів школи, пробне тестування щодо профорієнтації, визначення рівня підприємницького потенціалу

8

Відділення
ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Дослідження аналізу якості води за допомогою портативного обладнання - міні-лабораторії VISOCOLOR ECO, тренінг з домедичної допомоги, інтерактивна гра з генетики, біологічний комікс

9

Відділення
ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

Майстер-клас "Визначення якості питної води та повітря", "Експрес-тест на COVID", флористичний квест "Знайди мене!"

 

10

Відділення
ТЕХНІЧНИХ НАУК

Робот-санітайзер та розумні речі в розумному будинку, лазерне мистецтво, архітектурні проєкти, майстер-клас з кібербезпеки "Практика шифрування"

11

Відділення
БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ

Вікторина "Кіберзнавець", майстер-клас "Секрети кодування", резентації Всеукраїнського Конкурсу для школярів та студентів "Кібер Ніндзя", марафону "Кіберстарт" та конференції "Мій безпечний інфопростір"

12

Відділення
ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

Мисленнєва квінта, бліц дослідження. Аналітичні ехнології. Сенси", індивідуальні тренінгові практики з лідерства, мисленнєві флешмоби

 

13

Відділення
НАУК ПРО ЗЕМЛЮ

Презентація захопливих практичних занять, конкурс "Захоплива геологія", географічна вікторина

14

Відділення
ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ
ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Лінгвокраїнознавча вікторина з носіями іноземних мов "Перевір себе!", дебати англійською мовою "Loudspeaker. Express yourself!"

15

ШКОЛА
ЮНОГО НАУКОВЦЯ

Знайомство з основами LEGO-конструювання та 3D-друку, презентація курсу "Економіка для дітей", знайомство з курсом "Природничий блок"

 

16

Відділення
ЕКОНОМІКИ

Велика економічна вікторина, розгадування економічних ребусів, конкурс знавців валют світу, конкурс на найкращого рекламіста

17

Відділення
СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ

Презентація проєкту #мововиклик, майстер-клас із медіамайстерності

18

ШКОЛА ЛІДЕРСТВА
ТА ФАСИЛІТАЦІЙНИХ ПРАКТИК

Знайомство з Освітніми Амбасадорками, презентація проєкту ГО "Вікімедіа Україна" - "Учні пишуть Вікіпедію"

 

19

ЮВЕНАЛЬНА ПРЕВЕНЦІЯ
м. КИЄВА

Практикум "Безпека у місті для дітей"

 

 

 

Версія для друку Опубликовано: 01 Жовтня 2021
Поділитись:
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.