НАСТАНОВЧА СЕСІЯ 2020-2021

 

 

Розпочинається новий навчальний і Київська Мала академія наук знову відкриває свої двері для талановитих та цілеспрямованих школярів столиці. Традиційно навчальний рік розпочинається низкою заходів в рамках настановчих сесій, які ознайомлять всіх зацікавлених з роботою 70 секцій 15 наукових відділень Київської МАН та їх керівниками, дадуть можливість поспілкуватися з науковцями, визначитися з науковим напрямом майбутніх досліджень.

Окремої уваги заслуговують Школа лідерства та фасилітаційних практик, Школа юного науковця, Школа бізнесу КМАН-Graffit – інноваційні напрями діяльності Київської МАН.

Сьогодення потребує освічених людей, які здатні не лише покращувати існуючі здобутки наукової думки, а й знаходити принципово нові рішення. Саме підготовці такої молоді присвячують свою діяльність наукові керівники Київської МАН: щороку майже 2400 учнів столиці займаються з ними науково-дослідницькою діяльністю, стають власниками патентів на свої винаходи та публікують статті у наукових виданнях, беруть участь і перемагають у всеукраїнських та міжнародних юнацьких наукових конкурсах, досягають визнання своїх ідей та визначаються з подальшим напрямом свого життя. Прикладом визнання юних науковців є світлини 18 вихованців Київської МАН, що з’явилися на рекламних бордах столиці у межах проєкту «ІНТЕЛЕКТ МОЛОДІ – КИЄВУ!». Отриманий досвід формує їх особисті якості, розвиває самодисципліну, толерантність, віру в себе, вміння отримувати та аналізувати інформацію. Ці якості залишаться з нашими вихованцями на все життя і допоможуть здійснити їхні мрії!

Цього року заходи в рамках настановчих сесій пройдуть в двох форматах: онлайн та оффлайн зустрічей по окремим відділенням.

Більш детальну інформацію щодо діяльності Київської МАН можна знайти на сайті, на нашій сторінці в фейсбуці та в рекламному буклеті.

 

photo_2020-09-04

 

Будемо раді бачити учнів, їх батьків, вчителів – керівників науково-дослідницьких робіт, методистів на настановчих сесіях Київської Малої академії наук  учнівської молоді!

 


 

Генеральні партнери заходів:

 

 

Версія для друку Опубликовано: 01 Жовтня 2021
Поділитись:
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.