International Warsaw Invention Show

IWIS – найбільша у Польщі та одна з найбільших у Європі подій, присвячених інноваційності та винахідництву, метою якої є сприяння інноваційному ставленню та заохочення молоді до інноваційного сприйняття світу.  Перед членами міжнародного журі IWIS стоїть непроста задача відібрати кращі проєкти,  тому що кожна робота має дуже високий науковий і технічний рівень.

Для участі у виставці запрошуються й представники фінансових інститутів, зацікавлених в інвестуванні в інноваційні продукти та технології. Це створює можливість укладання комерційних контрактів на впровадження представлених винаходів у життя. 

Винахідники, які вирішили взяти участь у виставці, представляють свої досягнення в 12 номінаціях: від екології та захисту навколишнього середовища в машинобудуванні, будівництві, електроніці та текстильно-хімічній промисловості до інноваційних медичних рішень.

Міжнародна виставка винаходів у Варшаві (IWIS), що організована Асоціацією польських винахідників і раціоналізаторів, є однією з найбільших виставок винаходів і технічних рішень у Європі, яка користується патронатом найвищої влади країни, а саме Президента Республіки Польща. Міністерства науки і вищої освіти та Мінекономіки.

У 2022 році на  IWIS були представлені майже 300 проєктів з 15 країн Азії, Африки, Америки та Європи, таких як Канада, Китай, Хорватія, Індонезія, Малайзія, Польща, Румунія, Саудівська Аравія, Тайвань, Таїланд, Україна, Велика Британія та В'єтнам. Ці рішення дають огляд технічних розробок, деякі з яких використовуються на практиці. Щороку Міжнародна виставка винаходів у Варшаві супроводжується лекціями та семінарами з прав інтелектуальної власності та видачі патентів.

IWIS Цілі:

  • демонстрація наукових досягнень польських учених і винахідників на тлі глобальних рішень
  • надання можливості винахідникам налагодити контакти з потенційними інвесторами
  • ознайомлення громадськості з досягненнями польських винахідників
  • створення позитивного іміджу польської науки
  • сприяння інноваційному мисленню серед молоді

 

IWIS переможці 2022

ЗОЛОТО

Андрій Маврін учень Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», вихованець відділення технічних наук, досліджував переробку шин кріо-вібруючим методом і отримав за це додатковий спецприз від Romanian Inventors Forum.

СРІБЛО

Михайло Муцький учень Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», вихованець відділення технічних наук, працював над  удосконаленням технології отримання пористого алюмінію.

СРІБЛО

Софія Смовж учениця Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер», вихованка відділення хімії та біології, розглянула синтез оптично активних диметилфосфіноїльних аналогів фотемустину.

 

СРІБЛО

Вікторія Мороз учениця Київського природничо-наукового ліцею №45, вихованка відділення технічних наук, розробила установку для охолодження поверхні сонячних батарей.

 

БРОНЗА

Іван Безкровний учень Київського еколого-природничничого ліцею №116, вихованець відділення комп’ютерних наук, працював над рекурсивним алгоритмом для розв’язання та доведення обчислювальних геометричних задач.

 

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Версія для друку Опубликовано: 07 Квітня 2023
Поділитись:
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.