Міжнародна виставка винахідників INTARG

Міжнародна виставка винаходів та інновацій INTARG є форумом для міжнародного просування представників науки, промисловості та бізнесу. Наука, харчова промисловість, побутові засоби, безпека, IT, промисловість, навколишнє середовище,  медицині, а також підвищення безпеки, якості та гігієни життя – категорії, в яких надаються проєкти. 

INTARG підтримують провідні національні та міжнародні установи: IFIA, WIIPA, Патентне бюро Республіки Польща, мер Катовіце, GZM Metropolis, Національний центр досліджень і розробок, Головна технічна організація Федерація науково-технічних асоціацій, Головна рада науково-дослідних інститутів,  Сілезький технологічний університет, Польська палата екології, а також Польська гірнича промислова і торгова палата стали нашими партнерами. 

Основними критеріями оцінки поданих рішень є: рівень інноваційності, ринковий попит на той чи інший продукт, порівняння зі світовими замінниками, рівень TRL, можливості впровадження і комерціалізації, економічні та соціальні ефекти.

International Invention and Innovation Show INTARG® 2022, проходила 11-12 травня 2022 року в м. Катовіце (Польща).

У 2022р. були представлені 506 винаходів учасниками з 39 країн.


 

INTARG® переможці 2022

ЗОЛОТО

Володимир ПЛІТА, учень 11-го класу Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ", вихованець відділення технічних наук

На виставці він представляв «Робототехнічний комплекс для знищення мін та збирання осколків». Володимир проаналізував наявні методи знешкодження мін та на основі цих даних розробив концепт ефективнішого способу розмінування. Важливість проєкту обумовлюється тим, що в ході бойових дій в Україні значна частина території засмічена вибухонебезпечними предметами та уламками снарядів і ракет.  Очищення забруднених територій – є  першочерговою задачею.

Крім золотої нагороди, Володимир здобув і спеціальну нагороду -Special Prize of Prof. Iwan Feshchenko-Chopivsky.

СРІБЛО

Андрій МАВРІН, учень 10-го класу Політехнічного ліцею КПІ, вихованець відділення технічних наук з проєктом «Переробка шин кріо-вібруючим методом». В результаті такої переробки  залишаються сталевий корд, який можна переплавити для повторного використання, та  гумова крихта, з якої сьогодні роблять гумове покриття для спортивних та дитячих майданчиків, додають до складу суміші для покриття автомагістралей,  використовують у якості наповнювача для різного інвентарю, але найголовніша ціль – використання гумової крихти як регенерату, тобто додавання її до суміші для виготовлення нових шин.

СРІБЛО

Павло ШЕХЕТ, учень 10-го класу Політехнічного ліцею КПІ ім. І. Сікорського, вихованець відділення технічних наук. Проєкт Павла – «Новітній захист бронетехніки». Хлопець дослідив нові можливості комплексної протидії системам наведення ракет.

БРОНЗА

Злата Бічева, учениця 11-го класу Політехнічного ліцею КПІ ім. І. Сікорського, вихованка відділення технічних наук за проєкт «Індукційна  зарядка для міського транспорту». Пристрій та технологія його використання можуть бути застосовані для безконтактної зарядки акумуляторних батарей в громадському електротранспорті під час виконання маршрутного завдання та у відстійниках.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Версія для друку Опубликовано: 06 Квітня 2023
Поділитись:
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.