Екскурсії

 

Невід’ємною частиною освітнього процесу в Київській МАН є екскурсії – адже пізнання оточуючого світу та пошук питань,  на які ще не знайдено відповіді, як раз і відбувається за межами академічних аудиторій.

Екскурсії є однією з форм проведення практичних занять та реалізації освітніх проєктів у закладі. Вони проводяться у ВСІХ відділеннях

Київської МАН. «КОСМОС ВАШ» у ТЦ GORODOK GALLER; Музей грошей Національного банку України; компанія “ІT-Інтегратор”; компанію «SAP Україна»; завод «Еталон»; Музей історичних коштовностей України на території Києво-Печерської лаври;  Медична лабораторія «Сінево Україна»; об’єднана гідрометеорологічна станція; гідрологічна станція «Київ», Ботанічний сад ім. ак. О. Фоміна, Музей-садиба Катерини Білокур у с. Богданівка Яготинського району Київської області; Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» у м. Радомишль Житомирської області, компанія Clear Energy, автосалон Porsche  – щомісячно вихованці Київської МАН мають змогу дізнатися для себе щось нове та познайомитися з цікавими людьми на екскурсіях найрізноманітнішого спектру.

Версія для друку Опубликовано: 01 Жовтня 2021
Поділитись:
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.